Smerové antény CSAT s ukončení N male alebo SMArp

Parabolické smerové antény CSAT s ukončením N male alebo SMArp? Ďaľšie zmeny na anténach CSAT

Cieľom našej firmy je vyrábať nielen kvalitné smerové antény pre rôzne pásma(2,4GHz, 3,5GHz a 5GHz ),
ale predovšetkým prispôsobiť výrobu požiadavkám našich zákazníkov.Tento zámer sa nám darí plniť najmä pri výrobe smerových antén ISM (2,4GHz ) a AS58 ( 5,4 - 5,85GHz ). Užniekoľko našich obchodnýchpartnerov a zákazníkov ocenilo hlavne tú skutočnosť,že im môžemevyrobiť anténu, ktorá bude mať rôzne ukončenie najčastejšie je záujem oukončenie konektorom SMArp). Sme schopní dodať Vám anténu s požadovanýmkonektorom, ale aj s rôznou dĺžkoukoax.kábla,ktorý je súčasťou antény.Pozorne si preto, prosím,pozrite cenník WLANantén CSAT, kde sú uvedenécenové príplatky zarôzne varianty ukončeniaantén.

Prečo je napr. ukončenie konektorom SMArp výhodné?

Akoiste viete, každý konektorový spoj prináša do trasy medzi anténou azariadením WLAN okrem nežiadúceho útlmu signálu aj ďalší dôležitýfaktor a tým je spoľahlivosť spoja samotného (nevynímajúc prácunaviac:) ).
Ak inštalujete zariadenia WLAN, ktoré majú ukončenieSMArp, do vzdialenosti max. 5m od antény, potom môže byť pre Vás našaponuka zaujímavá. Ak Vám totižto dodáme anténu s požadovanou dĺžkoukoax.káblaa konektorom, môžete sa spoľahnúť na 100% funkčnosť tejto antény.Každý žiarič antény CSAT je individuálne meraný atestovaný (meranieWSVR).Nemusíte sa teda obávať napr. nekvalitnéhospojenia VF konektorov medzi anténou a zariadením WLAN a naviac ,ušetríte si užitočný signál,pretože lacné pigtaily z tenkého koax.káblika (RG174ap.) majú podstatne väčší útlm ako koax. káble, ktorépoužívame pri výrobe antén(Belden) a to najmä pre pásmo 5,4 - 5,85GHz. 
V neposlednom rade sa Vám môže stať, že ste na vysokomkomíne a až tam zistíte, že Vami použitý pigtail má veľký útlm alebodokonca, že je vadný ... :)

Ďaľšie zmeny na našich smerových anténach CSAT:

antényISM - N male (N female) konektor antény je okrem kvalitnej zmršťovačkychránený naviac aj špeciálnym návlekom s logom CSAT (materiálSANTOPR,Austria)

antény ISMa AS58 -každý jeden žiarič antény má nálepku zo špeciálnej fólie s ýrobným číslom
(ISM antény séria A, antény AS58 séria B)